Na světě člověka není,aby se zalíbil všem..

Nejsilnější betakaroten za skvělou cenu!

11. května 2007 v 19:41 |  Krása těla

Nejsilnější betakaroten za skvělou cenu!

Nejsilnější betakaroten za skvělou cenu!
Toužíte po krásné dohněda opálené pokožce? Chcete se opálit rychleji a prodloužit výdrž Vašeho opálení? Hledáte ochranu před spálením a nebezpečným UV - zářením?

Vysoký opalovací efekt

GS Betakaroten FORTE je přípravek určený pro opalování na slunci i v soláriu a díky silné dávce betakarotenu přináší vysoký opalovací účinek. Opálení dosáhnete nejen rychleji a vydrží Vám déle ale hlavně poskytnete pokožce účinnou ochranu před působením škodlivých volných radikálů. Právě slunění a ultrafialové záření zvyšuje aktivitu těchto částic. Volné radikály oslabují obranyschopnost pokožky a přispívají k tvorbě vrásek, pigmentových skvrn a podráždění pokožky. Přípravek GS Betakaroten FORTE obsahuje 25 000 mezinárodních jednotek přírodního beta-karotenu, tedy vysokou dávku, pomocí které účinně volné radikály ničí. Stačí užívat jednu kapsli přípravku obden, při intenzivním opalování je možné dávkovat 1 kapsli denně.
Užíváním GS Betakaroten FORTE posilujete zdravý vzhled a zhnědnutí Vaší pokožky!

Skvělá cena

GS Betakaroten FORTE Vám nabízí opravdu výhodné řešení při koupi betakarotenového přípravku v lékárně díky skvělé ceně a doporučenému užívání (1 kapsle obden).

*Orientační koncová cena v GS Partnerských lékárnách (jsou označeny samolepkou na dveřích). Přípravek je schválen MZ ČR jako doplněk stravy.

Dopřejte Vaší pokožce na slunci atraktivní vzhled a účinnou ochranu!

Žádejte GS Betakaroten FORTE ve Vaší lékárně!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama