Na světě člověka není,aby se zalíbil všem..

Trendy v líčení: černá a červená jedou

17. listopadu 2007 v 9:49 |  Tvář
Trendy v líčení: černá a červená jedou
Nejenom móda, ale i líčení podléhá svým trendům. Určitě vás nenapadne vyjít si ven se zelenými či modrými řasy jako v osmdesátých letech anebo se silnou konturkou na rtech jako v letech devadesátých. Máme pro vás proto přehled nejlepších trendů v líčení na tento podzim.

Černé linky
Buďte sexy jako zpěvačka Amy Winehouse a udělejte svůj pohled přímo magickým. Postačí vám k tomu jen tekuté černé linky a hodně pevná ruka. Pokud jste si tekuté linky nikdy nedělala, zkuste si to nejprve několikrát vyzkoušet, chce to přece jen nějakou praxi. Začněte ve vnitřním koutku oka a pomalu postupujte až ke konci, kde linku rozšiřte a mírně protáhněte. Pokud se vám příliš třese ruka, opřete si ji o čelo. Nepatrné nerovnosti můžete také opravit vatovou tyčinkou.
Rudé rty
Každá femme fatale měla rudé rty. Pokud i vy chcete být za dračici, pořiďte si krvavě červenou rtěnku a konturovací tužku ve stejné barvě (nikdy ne tmavší). Vybrat správný odstín červené dá hodně zabrat, a proto vybírejte opatrně. Uvědomte si nejprve, jaký jste barevný typ. Ke studeným typům jako je letní a podzimní vybírejte studené tóny rtěnek a naopak k těm teplým jako jsou podzimní a jarní vybírejte hřejivé tóny.
Nic nevypadá kýčovitěji, než když si blondýnka se zlatými vlasy vybere kečupově červenou rtěnku. Konturovací tužka by pak měla zabránit tomu, aby se rtěnka rozpíjela. Pokud nemají zrovna ve vašem tónu, vyberte si raději o odstín světlejší než tmavší. Tmavší konturka totiž působí hodně lacině. Při líčení si nejprve obtáhněte rty konturou a pak je vyplňte barvou (nejlépe štětečkem). Poté rty obtiskněte do papírového kapesníčku.
Kouřové stíny a světlé rty
Inspirace lety šedesátými také přináší obrození looku dle Brigitte Bardky - platinová blond, kouřové stíny a světlé rty. Kouřové stíny jsou totiž samy o sobě tak výrazné, že pokud byste k nim chtěla ještě rudé rty, tak by si vás mohli snadno zařadit mezi dámy z Perlovky. U vnitřních koutků očí aplikujte stíny spíše světlé (například světle šedé) a naopak u vnějších koutků přidejte na tmavé, kterou můžete protáhnout i nahoru k obočí. Na rty si pak naneste jen průsvitný lesk nebo hodně světle růžovou či meruňkovou matnou rtěnku.
Líbí se vám nové trendy nebo zůstanete raději u svých zvyků?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moniseq Moniseq | 8. června 2008 v 14:33 | Reagovat

no  někdy  vyzkouším i ty  nové.. :-P   jinak nezradím ten můj styl..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama