Na světě člověka není,aby se zalíbil všem..

Květen 2009

Mokrý efekt

20. května 2009 v 10:32 | verča |  Vlasy
Mokrý efekt
Nagelované vlasy jsou opět v módě! tentokrát by ale měly být nedbale rozpramínkované: jako byste právě vylezla z vody
VlasySportovní, ale díky pečlivě upravené a hladké zadní části i elegantní - tak by se dal popsat nový trend 'mokrých' vlasů. Výhodou navíc je, že si tento účes, který byl k vidění třeba na přehlídkách značek Zac Posen nebo Emilio Pucci, vytvoříte během minuty: stačí na prsty nanést gel nebo fixační pěnu a potom jimi vlasy od čela až k temeni hlavy pročesat, aby vytvořily úzké pramínky. Zbytek vlasů nechte buď rozpuštěný, nebo jej svažte do culíku či drdolu. Na závěr účes přelakujte.

Podpatky a vaše zdraví

16. května 2009 v 11:29 | verča |  Krása těla
Podpatky a vaše zdraví

Prodlužují nohy, dodávají sebevědomí, ale někdy také pekelně bolí. Milujeme je a zároveň bychom je občas nejraději zuly a šly naboso. Škodí nám?

--BLOG POZASTAVEN--

1. května 2009 v 16:28 | verča
Ahoj lidičky sem tu,pro někoho,se špatnou zprávou.Na nějakou dobu blog pozastavim,nevím sice na jak dlouho,ale nějak mě to teď nebaví.Mám hodně školy,samý písemky zkoušení=musim se učit abych měla dobrý vysvědčení a dostala se někam na školu bez přijímaček....
Prostě a jednoduše-blog je pozastaven ale to neznamená že sem nesmíte chodit když nic nebudu přidávat.Podle mě je tu hodně článků takže je co číst Vrátila bych se ale asi o prázdninách nebo nějaký týden před prázdninama.
Taky bych byla ráda za nějaký komentář jestli chcete abych se zase někdy vrátila a hlasování v anketě jestli sem rádi chodíte.
Díky za přečtení a zase někdy čau